Cinsellik ve Cinsel Sağlık

Açık Alanda Seks

Giderek daha çok uygulanan bir şeydir. Neden çiftler halka açık alanda seks yapmaya karar veriyor ve en sık rastlanan yerler hangileri?

Açık alanda seks seks, arkadaşlarla veya kişisel ve çift fanteziler arasındaki konuşmalarda asla modası geçmeyecek bir konudur. Aslında, Alpha Research for CONTROL tarafından 2016 yılında yapılan bir araştırmaya göre, insanların% 49’unun halka açık yerlerde erotik karşılaşmaları oldu. Bu oranın% 38’i beğendiklerini ve tekrar edeceklerini söylüyorlar ve uygulama yapmayanların %11’i bunu yapmak istedi.

Tabi bu konu bizim ülkemizde çok nadir tercih edilecek bir durumdur. Çünkü ülkemizin toplum ahlak değerlerine aykırı bir konudur açık alanda seks yapmak.

Öyleyse evet, yatağın dışındaki cinselliğin çiftler arasında giderek tekrarlandığını söyleyebiliriz, ama neden? Açık alanda seks yapmak istememize neden olan nedir? Kişiye veya çifte göre değişir, ancak genel olarak nedenler dört olası motivasyona dahil edilebilir.

Açık alanda seks nedenleri
Açık alanda seks nedenleri

Açık Alanda Sex Tercih Etme Nedenleri

1. Yasak: Yasaklanmayı seviyoruz, aslında en çok ne yapıldığını yapmak istediğimizde bir şeyden men edildiğimiz zamanlar. Bu transgresyon bizimle yaşar ve halka açık yerlerde toplantı yapmak birçok durumda ve ülkede cezalandırılan bir şeydir, yani bundan daha büyük bir transgresyon var mı? Çiftlerin seks yapmak için evlerini terk etmelerine yol açan en büyük motivasyonlardan biri, bildiğiniz bir şeyi yaparken adrenalin hissini yaşamanız gerektiğidir.

2. Yakalanma Konusu: Bir önceki olasılığa çok yakın olan bir duygu ve düşünce. Bizi yakalayacaklarını düşünmek, etrafımızdaki insanları dinlerken dinlemek, birçok çiftler için canlı bir güçlendirici ve halka açık yerlerde ilişki kurmaya karar vermenin veya seçmeyi seçmelerinin nedenlerinden biri.

3. Bana Bakıyorlar: Onlara baktıklarını bilerek heyecanlanan çiftler var, bu yüzden onları göreceklerini bildikleri yerlerde seks yapıyorlar. Tabii ki, zevk alıyorlar, çünkü diğerlerinin onlara bakmasına, yani birileri izinleri olmadan baktıklarında onları her zaman heyecanlandırmayacağına karar verdiler. Her çift bir dünyadır ve heyecanlanma nedenleri her bir duruma bağlıdır. Ancak, bu durum neredeyse her zaman bu bakılma ihtimalinin bir imtiyazını ve bu insanların ne göreceklerini veya görmelerini istediklerinin kontrolünü gerektirir.

4. Rutinlerden Çıkma: Klasikler arasındaki klasik ve çiftler arasındaki kaybolan kıvılcımı bulmaya çalışmak için en yaygın kaynaklardan biri. Ev dışında seks yapma önerisi, artık eskisi gibi olmadığını veya karşılaşma arzusunun çok sık olmadığını hissetmeleri için tipik çözümlerden biridir. Bu çözüm her zaman işe yaramasa da, bu arzu kaybı muhtemelen sadece sahneyi değiştirerek iyileşmez. Bu insanlardan biriyseniz ve bu sizin için işe yaramadıysa veya yalnızca bu çözümle durumunuzu düzeltebileceğinizi düşünüyorsanız, bir seksologa gitmeniz daha iyi olur. Meseleyle ilgilenecek, meselenin kökenine ulaşacak ve gerçekten onu çözmeye çalışacak bir profesyonel.

Açık alanda seks yapılır mı
Açık alanda seks yapılır mı

Açık Alanda Seks İçin En Çok Tercih Edilen Alanlar

1. Halka açık tuvaletler: Bir bardan, plajdan, bir alışveriş merkezinden gelenler … Kullanmak için beklediklerini veya her türlü erotik eylemi korurken yer paylaştıklarını bilerek, genellikle herkesin sıcaklığını yükseltir …

2. Araba: Tipik ve asla modası geçmeyecek olan bir ilişki ortamı diyebiliriz.

3. Ofis: Bazı meslektaşları, fantezi veya gerçeklik olarak büyük aşıklar olabilir. Ayrıca eşinizle “buluşma” yapmak için de mükemmel bir yer.

4. Teras: Yaz aylarında favorilerden biri, özellikle de yakalanmaktan veya bakmaktan hoşlananlar için.

5. Plaj: Şüphesiz, onlara baktıklarını bilerek heyecanlananlar için en çok tekrarlanan senaryolardan biri.

6. Metro veya tren: En riskli ve daha yüksek oranda adrenalin yaşamak isteyenler için genellikle tercih edilen seçeneklerden biridir.

7. Balkon: E tabi iyi bir esinti eşliğinde seks yapmak isteyenlerde vardır kesinlikle ve bunlar için balkon muazzam bir alan.

Bir önceki yazımız olan Daha İyi Seks Yapmak İçin En İyi Tavsiyeler başlıklı makalemizde Daha iyi seks yapmak için, Daha iyi seks yapmak için tavsiyeler ve Pelvik taban kaslarının seks için önemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Asena Ertuğruloğlu

Merhaba, ben Asena. Ankaralıyım, 23 yaşında bir sağlık öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek ve insanlarla bilgi paylaşabilmek için netsağlık platformunu kurdum.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat